Już jutro PROMO SHOW 2016 w Poznaniu!

0
1227

Za nami 8. edycja targów FestiwalMarketingu.pl/ FestiwalDruku.pl, a 13 września w Gdańsku rozpoczęło się największe road show branży upominków. Jutro, tj. 14 września spotykamy się w Poznaniu.

PROMO SHOW to kontynuacja warszawskich targów reklamy i poligrafii reklamowej. Trzecia edycja imprezy to absolutnie rekordowa odsłona. Zanotowano komplet wystawców. W Gdańsku zaprezentowało się 44 wystawców, a w Poznaniu pojawi się blisko 40 firm. Liderzy rynku artykułów promocyjnych swoją ofertę przedstawią w prestiżowej lokalizacji – INEA Stadion.

– Cieszy nas nie tylko lojalność stałych klientów, ale duża grupa firm debiutujących na tych wydarzeniu. Nasz event jest już o 60% większy niż konkurencyjne imprezy branżowe  – wyjaśnia Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

Bezpłatny wstęp dla osób związanych z branżą za okazaniem wizytówki.

Zapraszamy na PROMO SHOW w Poznaniu od 10.00-16.00.

Lista wystawców Poznań KLIKNIJ

W ramach regionalnego spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy artykułów reklamowych przedstawią swoje nowości na najbliższe miesiące i sezon świąteczny, odbędą się jeszcze jedno spotkania branżowe – 15 września w Katowicach.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Partnerem wydarzenia jest Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

www.promoshow.pl