PROMOSTARS premierowo na PROMO SHOW w Gdańsku & Katowicach

0
2012

Już jutro w Gdańsku rozpoczyna się PROMO SHOW – największe w Polsce road show firm z branży reklamowej. Do wystawców po raz pierwszy dołączyła firma PROMOSTARS, marka odzieży reklamowej, która w swojej ofercie posiada bogatą kolekcję T-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek. W czwartek firma zaprezentuje swoją ofertę w Katowicach.

Oferta firmy zawiera około 160 różnych produktów, w rozmiarach XS do XXXL, w 47 różnych kolorach. Wszystkie pozycje asortymentowe mogą zostać nadrukowane, bądź wyhaftowane zgodnie z życzeniem klienta, w ramach cenowo korzystnych usług. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów korporacyjnych i indywidualnych w dziedzinie odzieży reklamowej i roboczej zgodnie z hasłem „Ubieramy Twoją reklamę”.

– Promostars stara się podążać zgodnie z trendami wciąż rozwijającego się rynku odzieży reklamowej, dlatego każdego roku bierze udział w najważniejszych wydarzeniach w branży, m.in. w targach reklamowych w kraju i za granicą. Firma poszukuje nowych sposobów prezentacji, oraz jest otwarta na nowe doświadczenia, w związku z tym, postanowiła nawiązać współpracę z OOH magazine i po raz pierwszy wziąć udział w Promo Show, które odbędzie się w Gdańsku – mówi Dorota Szczurow, specjalista ds. Marketingu w PROMOSTARS.

Firma działa od 1998 roku i wciąż umacnia swoją pozycję na rynku odzieży reklamowej, poprzez rozwój sieci dystrybucji w Polsce oraz w krajach Europy. Biuro handlowe oraz magazyn znajdują się w nowej siedzibie w Gdańsku, w dzielnicy Kowale, ulica Magnacka 4.

www.promostars.com