Silesia Marketing Day i finał PROMO SHOW 2016 w Katowicach!

0
1057

Za nami 8. edycja targów FestiwalMarketingu.pl/ FestiwalDruku.pl, a 13 września w Gdańsku rozpoczęło się największe road show branży upominków. 14 września spotkaliśmy się w Poznaniu, a w czwartek impreza będzie miała swój finał w Katowicach.

PROMO SHOW to kontynuacja warszawskich targów reklamy i poligrafii reklamowej. Trzecia edycja imprezy to absolutnie rekordowa odsłona. Zanotowano komplet wystawców. W Gdańsku zaprezentowało się 44 wystawców, w Poznaniu pojawiło się blisko 40 firm, a w Katowicach będzie ich aż 54 . Liderzy rynku artykułów promocyjnych swoją ofertę przedstawią w nowej prestiżowej lokalizacji – Muzeum Śląskim, 12 metrów pod ziemią!

– Cieszy nas nie tylko lojalność stałych klientów, ale duża grupa firm debiutujących na tych wydarzeniu. Nasz event jest już o 60% większy niż konkurencyjne imprezy branżowe  – wyjaśnia Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

Bezpłatny wstęp dla osób związanych z branżą za okazaniem wizytówki.

Zapraszamy na PROMO SHOW w Katowicach od 10.00-16.00.

Lista wystawców Katowice KLIKNIJ

W ramach regionalnego spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy artykułów reklamowych przedstawią swoje nowości na najbliższe miesiące i sezon świąteczny.

Wydarzeniem towarzyszącym road show w stolicy Śląska jest pierwsza edycja konferencji Silesia Marketing Day.

Wydarzenie kierowane jest dla wszystkich osób poszukujących inspiracji w obszarze event marketingu, budowania relacji i marketingu strategicznego. W gronie prelegentów znaleźli się m.in.: Adriana Piekarska, Marcin Gieracz i Tomasz Przewoźnik.

– Tworzymy wydarzenie mające służyć wymianie wiedzy i nawiązywaniu nowych kontaktów. Nietuzinkowe miejsce jakim jest Muzeum Śląskie i sale – umiejscowione 3 poziomy pod ziemią nadadzą mu wyjątkowy charakter – mówi Robert Załupski, dyrektor marketingu OOH magazine.

Silesia Marketing Day jest dedykowane pracownikom działów marketingu, agencji reklamowych i eventowych. Ze względu na komplet uczestników rejestracja na konferencję została zamknięta.

Organizatorem obu wydarzeń jest OOH magazine. Partnerem strategicznym giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Partnerem PROMO SHOW jest Polska Izba Artykułów Promocyjnych. Partnerem Silesia Marketing Day: Event Marketing Insitute.

www.promoshow.pl

www.silesiamarketing.day.pl