Ewa Stankiewicz

Ewa Stankiewicz

Edelweiss | Polska

W Edelweiss każdego dnia staramy się dotrzymać kroku naszym Klientom, a nawet z wyprzedzeniem odpowiadać na ich potrzeby. Tegoroczne targi PROMO SHOW chcieliśmy wykorzystać przede wszystkim jako platformę do spotkania i pogłębienia relacji z obecnymi partnerami biznesowymi. Dzięki doskonałej frekwencji mieliśmy okazję do zaprezentowania naszych najnowszych rozwiązań ogromnej liczbie obecnych i potencjalnych Klientów oraz wysłuchaliśmy wiele cennych opinii.

Udało nam się nawiązać wiele obiecujących kontaktów biznesowych zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi partnerami biznesowymi, które już staramy się przekuć na stałą współpracę.

Doceniamy również możliwość spotkania z innymi liderami branży, dzięki czemu mogliśmy nie tylko zaobserwować najnowsze trendy, ale także wymienić doświadczenie biznesowe oraz znaleźć inspirację do innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz udział w Targach PROMO SHOW oceniamy jako sukces. Dziękujemy OOH magazine za doskonałą organizację.

Dzięki targom jesteśmy pełni nowej energii, a nasze głowy kipią od kreatywnych pomysłów.

Ewa Stankiewicz, Chief Commercial Officer, Edelweiss