window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-RE6ZH3R03L'); Mariusz Szandecki – PROMO SHOW
Mariusz Szandecki

Mariusz Szandecki

The One Group | Polska

Udział The One Group w tegorocznym wydarzeniu, jakim był PROMO SHOW, to dla naszej firmy niepowtarzalna okazja do zaprezentowania nie tylko standardowych propozycji, ale także nowatorskich pomysłów. Targi stanowią doskonałą platformę nie tylko do promocji naszych produktów, ale również do odnowienia kontaktów, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji biznesowych.

Tegoroczne targi okazały się prawdziwym przełomem. Frekwencja była imponująca, a entuzjazm klientów przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. To dla nas potwierdzenie, że nasze produkty i usługi cieszą się rosnącym zainteresowaniem na rynku.

Organizatorzy wydarzenia, OOH magazine, również w tym roku postawili na doskonałość. Perfekcyjnie dobrane miejsce, oraz staranne zaplanowanie przestrzeni targowej sprawiły, że udział w tym wydarzeniu był czystą przyjemnością. Wszystko to odbyło się przy pełnym profesjonalnym wsparciu teamu OOH magazine, który udowodnił, że jest liderem w organizacji tego typu wydarzeń.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, dzieląc się z nami swoimi pomysłami i potrzebami. To dla nas inspiracja do dalszego rozwoju i tworzenia jeszcze lepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Nie możemy się doczekać kolejnej edycji PROMO SHOW, gdzie planujemy zaskoczyć Was nowościami i kreatywnymi gadżetami reklamowymi. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na kolejnym, równie udanym wydarzeniu!