Michał Matwiejczyk

Michał Matwiejczyk

PROMO SHOW to dla nas nie tylko ważne, ale wręcz niezbędne wydarzenie w naszym kalendarzu targowym. To niezaprzeczalnie najważniejsza impreza branżowa w tej części Europy, która przyciąga uwagę całej branży reklamowej. Co roku z niecierpliwością oczekujemy na tę doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, zdobycia inspiracji oraz zaprezentowania naszej firmy.

Jakość targów PROMO SHOW jest niepodważalna. Widać to zarówno po dużej liczbie zwiedzających, jak i ich profesjonalizmie. Dla nas, to nie tylko doskonała platforma do zaprezentowania naszych produktów, ale także doskonała szansa do zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów w branży.

Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które stanowi ważny punkt naszego kalendarza targowego. Targi PROMO SHOW to nie tylko miejsce do prezentacji, ale również do budowania relacji, zdobywania wiedzy i pozyskiwania potencjalnych partnerów biznesowych. Dla nas są to niezapomniane dni pełne inspiracji, networking’u i pozytywnej energii.