dothat

dothat

dothat | Polska

PROMO SHOW to dla nas wyjątkowa okazja do prezentacji produktów dothat, nawiązania nowych relacji biznesowych oraz dzielenia się doświadczeniami i inspiracjami z partnerami z różnych miejsc na świecie.

Udział w PROMO SHOW 2024 umożliwił nam promocję naszych nietypowych rozwiązań jak ekonewka (personalizowana nakrętka-konewka na butelkę) oraz ozdoby na sznurówki. Jako dothat zdobyliśmy dwukrotnie 1. miejsce w konkursie SUPER GIFT, za co chcielibyśmy serdecznie podziękować głosującym i organizatorom!

——-

Ciekawi nowości, nie możemy doczekać się kolejnych edycji tego obowiązkowego dla każdej marki z branży reklamowej wydarzenia.

PROMO SHOW 2023 dla marki dothat to unikatowa szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i zza granicy. Wyjątkowość tego wydarzenia polega na jego międzynarodowym charakterze i spotkaniu z przedstawicielami firm reklamowych z różnych zakątków świata.

To nie tylko miejsce do prezentacji innowacyjnych rozwiązań dothat, ale także do wymiany doświadczeń i inspiracji, dlatego cieszymy się, że możemy być częścią tych wyjątkowych targów. Już teraz planujemy wiele atrakcji na naszym stoisku, które na pewno zaskoczą zwiedzających tegorocznej edycji PROMO SHOW 2024!