Josef Kropáček

Josef Kropáček

Intelsol | Czechy

Chciałbym powiedzieć, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z tego roku. Wszystko było dla nas łatwiejsze. Ten sam hotel co w zeszłym roku, to samo miejsce – EXPO XXI z dużą ilością miejsc parkingowych i dwiema halami w zupełności wystarczy. Obie Hale w sam raz. Bardzo dobry pomysł z przeniesieniem gali na następną halę targową. Miło było zobaczyć Was ponownie i z niecierpliwością czekamy na przyszły rok!

RECENZJA 2023:

Cieszymy się, że targi PROMO SHOW tak bardzo się rozrosły. W jednym roku przestrzenie hotelowe w kolejnym już ogromne hale targowe. Nowe miejsce jest tak duże, że spełnia oczekiwania wszystkich, zarówno wystawców jak i zwiedzających! Organizacja jak zawsze na wysokim poziomie, wszystko poszło gładko, dziękujemy za gościnę i za udane targi!

RECENZJA 2022:

Podobała się nam mniejsza wersja targów, na której dla każdego wystawcy mieliśmy więcej czasu. Podobała się nam wersja Promo Show Professional w Novotelu i Hiltonie nawet bardziej niż duże targi Remadays. Ale jeśli organizator zamierza zmienić lokalizację i zrobić znacznie większe wydarzenie z większą liczbą wystawców, na pewno spotkamy się ponownie, ponieważ znamy już jakość i oprawę i wiemy, że nowe PROMO SHOW będzie doskonale przygotowane.